Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як оформити інтер'єр великої ванної

Дата: 7-10-2015, 20:33 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Нові грані дизайну відкривають оригінальні варіанти колекцій, що вражають своєю легкістю, елегантністю і динамічністю стилів. Незвичайні лаконічні мінімалістичні форми душових кабін, ванні для двох, авангардний дизайн змішувачів, модульна структура умивальників, дзеркальних шаф, тумб дозволяють вибирати в кімнату для гігієнічних процедур кращі варіанти.
Як оформити інтер'єр великої ванної
Дизайн інтер'єру великої ванної: колірні рішення
Величезний асортиментний ряду товарів цього сегмента - простір для фантазій і стильових рішень, що дозволяє знаходити вдалі композиції з предметів меблів, аксесуарів, сантехніки. Враховуючи поділу на зони, кожен зі складових предметів виконує свої функції, створюючи в просторі затишок і максимальні зручності. Вибираючи колір для меблів, аксесуарів, сантехніки у ванну великих розмірів, слід враховувати і відтінок оздоблювальних матеріалів стін, підлогового покриття. Фактура кахельної плитки і керамограніта повинна поєднуватися з тумбою та дзеркальним шафкою, а колір стін - з меблями або килимками для ванної. Гармонія, універсальність, ефективне використання - три кити, на яких тримається і будується інтер'єр великою ванною.
Як оформити інтер'єр великої ванної
Композиція стилю великої ванни: зручні багатофункціональні концепції
Враховуючи фінансові можливості, величезні габарити кімнати, можна реалізувати проект в будь-якому стилі, буде це розкішний бароко або сучасний пост-модернізм. Класика і Hi-Tech, кантрі або мінімалізм - стилі, вибрані для облаштування інтер'єру великої ванни можуть відрізнятися за кількістю предметів, освітленню, плануванні кімнати і навіть обраним аксесуарам.
Важливо пам'ятати: не намагайтеся розміщати меблі, сантехніку уздовж стін, такий підхід не раціональний і буде створювати відчуття порожнечі. Намагайтеся знаходити цікаві рішення: встановлювати джакузі або ванну на двох біля вікна, уздовж однієї стіни - умивальник, а по другу сторону - меблі з дзеркалами, тумби.
Вибір сантехніки для інтер'єрного облаштування великих ванних кімнат - завдання з найбільш складних. Головне правило - купувати повний комплект, що складається з ванною або джакузі, душовою, умивальники, біде, створених в єдиному стилі. Це допоможе відразу задати загальний тон приміщенню, зробити його затишним, гармонійно вписуючи предмети в обстановку.
Як оформити інтер'єр великої ванної
Меблі для ванної повинні бути вологостійкими, під стиль сантехніки, а от з кольором можна і пограти: купити кольорові предмети інтер'єру, вибрати тумби і столики зі стільницями з мармуру. Меблі у ванну кімнату просто зобов'язана бути функціональною: з безліччю ящиків, полиць, ніш, щоб усі, відволікають від споглядання, предмети, речі можна було вдало заховати.
Як бути з аксесуарами? Тут можна дати волю фантазіям: купити статуетки з порцеляни, встановити квіти в красивих горщиках ручної роботи - ваша воля і бажання тут діють без обмежень.

Пожожие новости