Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Дата: 24-10-2015, 21:39 » Раздел: інтер'єр та дизайн   

Яскравий поп-арт в інтер'єрі житла (11 фото)

Якщо ви хочете зробити своє житло стильним, яскравим і незвичайним, то зверніть увагу на стиль поп-арт. Він з'явився не так давно, але вже став популярним.

Що це за стиль?

Сама назва стилю перекладається як «популярне мистецтво». Тобто мова йде не про високе мистецтво, а про більш приземленому та доступному багатьом. А з'явився такий стиль саме в інтер'єрі відносно недавно. Він буквально «перекочував» з живопису. Творцями такого напрямку можна вважати художників коміксів, а також рекламістів.

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

У 50-60-х роках минулого століття вони створювали зображення, виконані в стилі такого собі абстрактного імпресіонізму, який робив, здавалося б, найпростіші речі (наприклад, жерстяні банки) яскравими, креативними і незвичайними. Культовими стали не звичні натюрморти і пейзажі, а самі банальні об'єкти, а саме зображення людей, продуктів харчування, посуду. І це справжній сплеск емоцій і яскраве їх вираз!

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Основні риси 

Особливості стилю поп-арт в інтер'єрі:


  • Незвичайний і креативний погляд на найпростіші речі. Навіть консервна банка може стати шедевром мистецтва і яскравим акцентом приміщення.
  • Яскраві фарби і поєднання, здавалося б, не поєднуваних тонів. Кімната може бути схожою на малюнок з коміксів.
  • Використання недорогих матеріалів і предметів меблів. Ви не зустрінете жодного дорогого і шикарного предмета.
  • Акцент на деталях. І таким акцентом, як вже було зазначено, може стати самий звичайний і несподіваний об'єкт.
  • Яскравість, креативність, емоційність. Все нібито просякнуте яскравими емоціями.
  • Наявність різних фактурних поверхонь.
  • Незвичайні форми.
  •  Використання самих різних сучасних і незвичайних матеріалів. Найбільш бажані: пластик, скло, тканини, метал, синтетичні матеріали, папір, штучна або натуральна шкіра.

Кольорові рішення

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Використовуються яскраві кольори, але при цьому приміщення не здається строкатим. А все тому, що основним і фоновим повинен бути неодмінно світлий тон, в ідеалі білий. А вже на ньому можуть розміщуватися яскраві акценти і плями.

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Вітаються такі відтінки як червоний, синій, рожевий, жовтий, фіолетовий, м'ятний, блакитний, помаранчевий та інші. І не варто думати про поєднання тонів, можна поєднувати не сумісне. Також можна використовувати і чорний, він може стати таким собі обрамленням для всього цього буйства фарб.

Оздоблення

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Якщо ви вибрали стиль поп-арт в інтер'єрі квартири або будинку, то у вас точно є вибір. Оздоблювальні матеріали можуть бути як простими і недорогими, так і натуральними, а також незвичайними.

Підлогу можна покрити лінолеумом, ковроліном або ж ламінатом. А можна його просто пофарбувати. Ідеальним варіантом буде наливна підлога.
Стіни можна покрити декоративною штукатуркою, обклеїти шпалерами (бажано однотонними) або пофарбувати. При цьому можна комбінувати кілька варіантів і зробити всі стіни різними.
Стелю можна побілити або пофарбувати. Відмінним варіантом буде натяжна або багаторівнева підвісна стеля.

Бажано вибирати світлі оздоблювальні матеріали. А ось фактури можуть бути складними. Підлогу можна зробити більш темною. Що стосується стін, то постарайтеся зробити акцент на одній з них, і вона повинна бути вільною.

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Вибір меблів

Меблі повинні бути простими, але при цьому креативними. Вітаються пластикові предмети (наприклад, стільці), металеві, скляні. Також можна і потрібно використовувати м'які меблі, але не химерні, а сучасні і максимально лаконічні.

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Розставте по периметру кімнати кілька м'яких пуфів або крісел-мішків. Шафи ні в якому разі не повинні бути масивними. Вітаються вбудовані моделі, пластикові шафи-купе. До речі, меблів може і навіть має бути багато.

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Освітлення

Освітлення відіграє важливу роль, адже саме воно робить приміщення яскравим. Джерел повинно бути декілька. Це може бути один центральний і кілька точкових, розташованих по периметру. Люстра обов'язково повинна бути яскравою, як на фото журналів самих незвичайних інтер'єрів.

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Текстиль

Текстилю повинно бути якомога менше. На вікна зазвичай не вішають штори. По-перше, вони невластиві стилю поп-арт, по-друге, в кімнаті повинно бути багато світла. Але можна використовувати жалюзі або, наприклад, незвичайні рулонні штори.

Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Але якщо ви не уявляєте своє житло без звичайних тканинних штор, то обов'язково виберіть яскраві, з незвичайними візерунками. Покривала теж не потрібні. А ось на дивані можна розмістити кілька яскравих подушок.


Аксесуари

Аксесуари відіграють важливу роль в інтер'єрі, так як саме вони задають основний настрій і висловлюють яскраві емоції.


Стиль поп-арт в інтер'єрі домівки (11 фото)

Кілька цікавих варіантів:

Незвичайні світильники. Це може бути лампа у вигляді людської голови, гарбуза або, наприклад, коні.
Обов'язково використовуйте картини. Причому вони неодмінно повинні бути виконані в стилі поп-арт. Вітаються зображення, схожі на картинки з коміксів. Причому на картинах можуть бути зображені інопланетяни, космонавти, тварини, відомі і прості люди, посуд, продукти харчування, герої популярних коміксів і так далі. До речі, особливим яскравим акцентом може бути серія однакових зображень, виконаних у кількох різних тонах.
Незвичайні вази. Вони можуть мати самі божевільні форми.
Вітаються речі, зроблені вашими власними руками або куплені в магазинах креативних аксесуарів.
Доречними будуть дзеркала. Вони можуть бути самодостатніми елементами декору і при цьому відбивати світло і робити приміщення світлішим, повітряним і яскравим.

Нехай ваша квартира оживе разом зі стилем поп-арт!


Пожожие новости