Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

10 головних помилок в дизайні інтер'єру

Дата: 11-03-2016, 12:22 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Про найбільш поширених помилках в дизайні інтер'єру ми вирішили поговорити з керівником компанії Богданцевих Катериною Олександрівною. Один з напрямків діяльності компанії - розробка дизайн проектів та їх повна реалізація.
10 головних помилок в дизайні інтер'єру

Нещодавно компанією були розроблені типові проекти , Які передбачають отримання замовником комплексу послуг: дизайн проект, візуалізації, ремонт, чорнової і чистової матеріал за фіксовану ціну. Досить вибрати вже готовий дизайн проект і помножити фіксовану ціну на метраж квартири.
10 головних помилок в дизайні інтер'єру

1. Коли ми говоримо про інтер'єр, в першу чергу в голову приходить питання про квіти. Скільки квітів можна використовувати в інтер'єрі?
О.А .: - У будь-якій сфері важлива гармонія і баланс. Дизайн інтер'єру не є винятком, а швидше підкреслює правило. Головне пам'ятати одне просте правило, у більшості інтер'єрів можна задіяти лише три основних кольори, як тільки квітів стає більше, дуже легко можна переступити цю невидиму грань і стильний інтер'єр перетворити в зразок несмаку.
2. А якщо використовувати мінімум кольорів, наприклад один?
О.А .: - І знову крайність, занадто мало і занадто багато. Важливо, дуже важливо дотримуватися баланс і гармонію. Стрибати з крайності в крайність одна з найпоширеніших помилок в дизайні інтер'єру . Справа тут в тому, що однотонні інтер'єри дуже нудні, але якщо вам близька ця ідея і ви не готові від неї відмовитися, то варто розбавити своє простору яскравими колірними акцентами, наприклад аксесуари або цікаві незвичайні принти.
3. Ще трохи про квіти. Якщо якісь, то правила, дотримання яких не піддається обговоренню. Наприклад, стеля тільки білий, або підлогу тільки темний?
О.А .: - На мій погляд правил тут особливих немає, просто треба як і скрізь керуватися здоровим глуздом. Наприклад у маленькому приміщенні з низькими стелями буде просто нелогічно використовувати темну стелю, вона просто зробить приміщення ще менше, і «забере» простір. У той час як темна стеля у великому приміщенні буде виглядати досить гармонійно і зможе навіть надати йому більший затишок. Так само при підборі колірної гами та оздоблення, важливо розуміти який функціонал передбачає те чи інше приміщення.
10 головних помилок в дизайні інтер'єру

4. Багато аксесуарів. За чи проти?

О.А .: - Тут звичайно кожен вибирає для себе. Але просто уявіть собі квартиру, в якій весь вільний простір стін задекорувати картинами, на всіх поличках велика кількість статуеток і різних рамок. Трохи нагадує музей, чи не так? Ви б хотіли жити в музеї? Думаю ні. Так і у своїй квартирі не варто влаштовувати виставку різних нефункціональних дрібничок. Картини та інші аксесуари безсумнівно мають місце бути. Але тут дуже важливо не перестаратися, чи не виті за рамки абсурду, тільки якщо це не є вашою кінцевою метою. У питанні декорування приміщення краще керуватися тим же принципом що і при виборі ювелірних прикрас - велика кількість аксесуарів виглядає безглуздо і без смаку.
5. Роблячи ремонт, люди часто хочуть вмістити в одній квартирі всі речі та ідеї, які їм дуже подобаються. Як краще вчинити в цьому випадку?
О.А .: - У першу чергу предмети інтер'єру повинні поєднуватися між собою, доповнювати один одного, треба це пам'ятати, перед тим як вибирати меблі для своєї квартири. Аксесуари не повинні брати на себе всю увагу, вони повинні бути невід'ємною частиною приміщення. Так само і з усіма іншими частинами інтер'єру.

6. Як краще організувати внутрішній простір квартири?
О.А .: - Немає якогось то одного універсального рішення, яке підійшло б для всіх. Тут необхідний індивідуальний підхід до кожної конкретної людини, кожній конкретній сім'ї. Важливо розуміти потреби і виходячи з існуючого простору зробити перепланування таким чином, що б максимально задовольнити потреби і побажання людини. Дуже важливо чітко розуміти який результат ви хочете отримати. Це допоможе вам правильно підібрати меблі і організувати простір максимально функціонально.
7. Як краще розташовувати меблі в квартирі?
О.А .: - Перше правило, не варто створювати лабіринт всередині квартири, якого б розміру вона не була. Не варто намагатися заповнити кожен вільний куточок вашого простору. У той же час меблі розставлена по периметру кімнати це муветон. Якщо вам дозволяє площа, найкраще зонувати простір, за допомогою меблів і світла. Наприклад у великій вітальні можна облаштувати затишну зону для гостей, а так само функціональне робочий простір.
8. Наскільки важливий світло і грамотне його використання?
О.А .: - Безсумнівно, світ один з головних складових будь-якого інтер'єру. Якщо у вашому інтер'єрі не вистачає денного світла не варто обмежуватися тільки стельовим освітленням. Так само в різних функціональних зонах можна додати бра, торшери і додаткові світильники. Тим самим ви не тільки дасте приміщенню не вистачає йому світла, але і візуально збільшите простір.
9. Давайте звернемося до технічної сторони. Питання розміщення розеток і вимикачів, як їх розташовувати і які деталі необхідно врахувати?
О.А .: -Всi питання, пов'язані з електрикою потрібно вирішити ще на етапі планування. Що б зрозуміти скільки розеток потрібно в квартирі потрібно розуміти функціональне призначення кожного приміщення. Необхідно заздалегідь продумати їх розташування. Наприклад місце де буде стояти телевізор, то крім розетки для самого ТБ потрібно передбачити вивiд під ТБ, розетку для DVD, та іншої електроніки яка повинна розташовуватися в цьому місці. Краще витратити на це трохи більше часу, але продумати всі деталі, що б при ремонті квартири не було зайвих проблем.
10. Штори. За чи проти?
О.А .: - Відсутність штор допустимо тільки в інтер'єрах скандинавського стилю, в індустріальних просторах, а так само в некоторихпомещеніях в стилі лофт. В інших випадках штори не тільки бажані, а швидше навіть обов'язкові. Вони допоможуть створити цілісний інтер'єр, завершити сформовану композицію і зробити приміщення більш затишним. Так само штори можуть стати тією відсутньої родзинкою, яка буде виділяти ваш інтер'єр на тлі інших квартир.

Пожожие новости