Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Складаний лайтбокс Foldio

Дата: 8-01-2016, 21:05 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Деякі любителі хендмейд з часом перетворюють хобі у бізнес, починають продавати свої вироби на спеціалізованих ярмарках і через Інтернет. Не секрет, що в торгівлі головне - красиво піднести товар. Якісні фото допоможуть будь-якому товару отримати перевагу перед товарами конкурентів. Якщо у вас немає спеціалізованої студії та якісної камери, можна обійтися звичайним смартфоном. Навіть на камеру смартфона можна відзняти якісні фото, але для цього потрібно забезпечити рівномірне освітлення.
Складаний лайтбокс Foldio

В одній з наших статей ми розповідали, як зробити лайтбокс своїми руками. Тепер же на ринку з'явилося готове рішення - компактний складаний лайтбокс Foldio, який розробники називають «мобільної фотостудією».
 
 
 
 
У складеному вигляді лайтбокс схожий на звичайну папку, яка розкладається в куб з білими стінками. Фотостудія оснащена вбудованими світлодіодами, які живляться від батарейки. Завдяки рівномірному освітленню, яке забезпечує Foldio, вам вдасться отримати фото, за якістю порівнянні зі студійними, навіть на камеру смартфона.
Складаний лайтбокс Foldio

Лайтбокс Foldio випускається в двох розмірах - 10 і 15 дюймів. Старша модель крім розмірів відрізняється ще наявністю додаткових світлодіодів і дифузора.
Усередині Foldio є кріплення для змінних фонів. Колір фону та інші параметри можна змінити за допомогою фірмового додатку, який встановлюється на смартфон.
Foldio успішно зібрав кошти на кікстартера, і зараз його можна придбати приблизно за 50 $.

Пожожие новости