Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

5 правил вибору кутового дивана

Дата: 13-01-2016, 14:30 » Раздел: інтер'єр та дизайн   


Важко уявити собі квартиру, у якій не було б дивана. Здебільшого він виконує не лише функцію забезпечення комфортного відпочинку, але й слугує альтернивним спальним місцем. Не дивно, що, вибираючи меблі в нову квартиру, особливу увагу слід приділити саме покупці дивана. Перед тим, як шукати хороший магазин диванів в Києві варто визначитись з тим, що ви хочете придбати. Вибір конкретної моделі передусім залежить від ваших вподобань та фінансових можливостей, однак, якщо ви мрієте створити в квартирі атмосферу вишуканого комфорту, обов'язково зверніть увагу на кутові дивани.

Чому варто купити кутовий диван

Покупка кутового дивану принесе чимало переваг. По-перше, завдяки своєму ефектному вигляду він без сумніву стане родзинкою інтер'єру. По-друге, кутовий диван дозволить зекономити чимало простору, адже не можна не згадати про те, що кут – це найбільш незадіяне місце в кімнаті, оскільки важко підібрати меблі, які можна буде вдало там розмістити. А от кутовий диван призначений саме для цього, тому він ідеально впишеться в приміщення, назавжди вирішивши описану проблему та надавши кімнаті затишного вигляду.

Додатковою перевагою є те, що на кутовому дивані є досить багато місця, порівняно зі звичайним. Тому можна буде зручно дивитись фільми всією великою родиною або ж приймати багатьох гостей.

Як і більшість звичайних моделей, кутовий диван має механізм трансформації, тому його можна використовувати в якості повноцінного робочого місця. Якщо ви зупинились саме на такому варіанті, ви точно не прогадаєте.

Секрет вдалої покупки

Будь-яка покупка має бути продуманою та виваженою. Особливо, якщо це стосується таких важливих речей, як м'які меблі. Оскільки кутовий диван має певні особливості, то також існують і специфічні правила, яких варто дотримуватись при його виборі, якщо ви хочете залишитись задоволеними покупкою:

1. Перед тим як купити кутовий диван, уважно здійсніть всі необхідні заміри. Інтер'єр кімнати також повинен бути ретельно спланованим до деталей, адже це не той тип меблів, який можна буде з легкістю пересунути на інше місце.

2. Заздалегідь визначте кут, в якому буде розміщений диван. Існують універсальні моделі, в яких можна монтувати бокову частину в залежності від того, обрали ви лівий чи правий кут, однак таки варто продумати все наперед. Адже може трапитись, що вам сподобається саме однобічний диван, в якому не передбачена можливість трансформації.

3. Обов'язково зверніть увагу на наповнювач і оббивку. Кутовий диван – недешева річ, тому необхідно переконатись у високій якості матеріалів, з яких він зроблений.

4. У зв'язку з тим, що розкладний механізм кутового дивану складніший, ніж у звичайної софи, у випадку покупки неякісної моделі вам доведеться зустрітись із частими поломками. Тому обов'язково перевірте його справність.

5. Не забудьте з'ясувати особливості пружинного блоку дивана, а також не соромтесь посидіти на ньому, щоб перевірити, чи є він достатньо зручним.

Крім того, при виборі кутового дивана слід користуватися тими ж правилами здорової логіки, що й при купівлі будь-якого іншого товару. Тобто не купувати в сумнівних точках продажу, вимагати гарантії якості та обов'яково перевіряти на предмет наявності пошкоджень.

 


Пожожие новости