Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Якісні відкатні ворота від виробника

Дата: 5-02-2018, 15:33 » Раздел: Каталог компаний   

Якісні відкатні ворота – впевненість та надійність

Двері – обличчя оселі, а ворота – втілення образу усієї присадибної ділянки. Незалежно від того, будуть це розпашні чи <!-- noindex --> відкатні ворота з магазину «Rolling Hi-Tech» <!-- /noindex --> , головна умова – вони повинні служити багато років. Тому економія грошей в цьому випадку – це економія на якості. А це неприпустимо, тому що одного дня вона може вилитися у величезні проблеми. Хоча, треба зізнатися, що останнім часом ціна якісних воріт стає дедалі більш демократичнішою.

На що звернути уваги при виборі продавця?

Треба дійсно дуже ретельно обирати виробника фурнітури, матеріалів и установника воріт. Він повинен мати:

  • Досвід – бажано не менш, ніж декілька років.

  • Портфоліо, наповнене фото з реальних об’єктів.

  • Позитивні відгуки – найкраще, від перевірених знайомих.

  • Реальні ціни – не зависокі, але ж і не занадто низькі.

  • Гарантії, як відносно якості, так і термінів виконання робіт.

Саме так працює компанія «Rolling Hi-Tech», яка вже п'ятнадцять років пропонує споживачу розпашні, автоматичні, відкатні ворота від виробника, а також фурнітуру до конструкцій. Підтвердження наявності нагород, сертифікатів та вся необхідна інформація надані в відповідному розділі ресурсу.

Які ворота обрати?

Класичні розпашні варіанти хоча й залишаються на ринку за рахунок невисокої вартості, все ж з часом поступаються більш сучасним – автоматичним та відкатним воротам. Останні можна назвати дійсно оптимальним рішенням. Вироби зручніші, ніж розпашні, при тому надійніші та менш витратні, ніж автоматичні.

Якщо саме на зупинитися на відкатному варіантові, то прийдеться обрати серед:

  • Підвісних. Кріпляться за допомогою роликів на балку, яку треба підняти на висоту. Це дозволяє не перешкоджати проїзду грузових авто.

  • Рейкових. Пересуються по рейці, яка кріпиться на поверхні землі, зверху їх підтримує спеціальна конструкція.

  • Консольних. Не мають контактів з нижніми рейками та верхніми балкам у тій ступені, як два попередніх варіанта. Ворота пересуються за допомогою роликів на консолі, яка може бути розташована знизу, посередині або зверху полотна.

Усі ці відкатні ворота мають як позитивні сторони, так і незначні нюанси, про які менеджери «Rolling Hi-Tech» завжди готові розповісти з урахуванням індивідуальних потреб. Такі конструкції можуть бути механічними, автоматичними або поєднувати в собі обидві риси. Головне – при замовленні відкатних воріт від виробника «Rolling Hi-Tech» покупець отримає повну гарантію якості.


Пожожие новости