Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як обрати вхідні металеві двері в квартиру чи в приватний будинок

Дата: 7-03-2018, 21:00 » Раздел: Ландшафтний дизайн   

Як обрати вхідні металеві двері


Вибір вхідних дверей, особливо якщо мова йде про приватний будинок – це дуже відповідальний крок. Вони обов’язково повинні бути якісними та надійними, мати хорошу звукоізоляцію та витримувати вплив низьких температур. Читайте статтю та дізнавайтесь, на що слід звернути свою увагу при купівлі вхідних дверей у приватний будинок.

ЕЛЕМЕНТИ КОНСТРУКЦІЇ

Давайте розглянемо, з яких елементів складаються вхідні двері, а потім поговоримо про особливі вимоги до кожної складової частини.
• Полотно
• Коробка
• Петлі
• Замок

Вхідні двері виготовляють із дерева, металу та ПВХ. Кожен із цих типів має свої переваги, але якщо сама конструкція буде виготовлена із неякісного матеріалу та без дотримання відповідних норм, то не слід очікувати від неї надійності та хорошого захисту.

ПОЛОТНО
Якщо мова йде про житлове приміщення, то вибирайте двірне полотно не важче ніж 90 кілограм, інакше для відкривання дверей доведеться витрачати зайві зусилля. Особливо важко це буде робити літнім людям та дітям.
Товщина полотна дверей повинна складати 2-2,5 мм. для квартири та 4 і більше мм. для приватного будинку.
Якщо товщина буде меншою, це, звісно, обійдеться вам дешевше, але не надасть потрібного рівня захисту від проникнення грабіжників та впливу зовнішніх природних факторів.Полотно, виготовлене із гарячекатаного металу коштує значно дешевше, аніж полотно із холоднокатаного сплаву, однак останнє має значно кращі зносостійкі властивості.
Не забудьте про такий момент, як внутрішній утеплювач, матеріалами для якого служать пінополістирол, мін вата та деякі інші наповнювачі з низькою теплопровідністю. Для максимального ефекту теплоізоляцію слід робити і в каркасі коробки дверей.

КОРОБКА
Це рама, яка буде підтримувати всю конструкцію. Найнадійніші коробки – це гнуті монолітні рами із профільної труби. Сталь короба повинна складати 0,3-0,5 см. і мати форму букви «П».
Для надійного термозахисту та запобігання утворення конденсату спеціалісти радять встановлювати двері із системою підігріву (нагрівальним електричним кабелем). Вона встановлюється по дверному контуру, навколо замка, а також всередині коробки. Електровитрати таких дверей становлять від 2 до 8 кіловат на добу.

ПЕТЛІ
Їх кількість залежить від ваги всієї конструкції. Якщо двері важать більш ніж сто кілограм, то двох петель буде явно замало, обирайте варіант з 4 петлями. Для дверей вагою 70 кг. Достатньо буде 2 петель.
Петлі бувають зовнішніми і прихованими. Останні є надійнішими, оскільки крадії не зможуть їх зрізати ні при яких обставинах. Якщо ж ви обираєте зовнішні петлі, то встановіть на двері спеціальні проти знімні пристрої – анти зрізи або штирі.
Крім того петлі можуть бути сейфовими, звичайними, кульковими та з опорним підшипником. Найнадійнішим вважається останній тип.

ЗАМОК
Матеріал полотна, його товщина, надійність всієї конструкції – дуже важливі складові надійних дверей. Але погодьтесь: без якісного, з відповідним рівнем безпеки замка усе це втрачає будь-яке значення.
Найкращими на сьогодні по рівню безпеки замками вважається крабовий та сувальдний (має марганцеву вставку). Крім того рекомендуємо використовувати у дверних конструкціях декілька замків різних типів.
Хороший врізний замок має ригелі із високоміцної загартованої сталі.

КЛАСИ ЗЛАМОСТІЙКОСТІ ДВЕРЕЙ
Серйозні виробники дверей завжди сертифікують свою продукцію на зламостійкість і в залежності від цього присвоюють їй клас:
І клас: двері легко і швидко розкриваються при використанні простого ручного обладнання.
ІІ клас: для відкривання потрібно буде застосувати простий електричний інструмент. До цього класу належить переважна більшість вуличних дверей.ІІІ клас: двері із подвійною масивною сталевою обшивкою ззовні, а також додатковими захисними елементами конструкції. Щоб відкрити такі двері, потрібно буде потратити біля 30 хвилин і застосувати потужну болгарку.
Обов’язково при купівлі виробу поцікавтесь у продавця про присвоєний клас безпеки та наявність відповідного сертифікату.

Джерело: ТОВ Броньовик- виробник вхідних дверей у Львові

http://bronovuk.com.ua/


Пожожие новости