Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Купуємо приватне домоволодіння: позитивні та негативні моменти угоди

Дата: 28-04-2019, 16:21 » Раздел: Ландшафтний дизайн   

Ще два десятиліття тому, проживання в приватному будинку вважалося не престижним. Сьогодні ситуація кардинально змінилася, та заміський котедж символізує заможність свого власника. Замість скромної ділянки, засадженої фруктовими деревами та овочами, поруч з будинком стоїть басейн, витончена альтанка та лазня. Тому навіть колишні прихильники міської квартири часто замислюються про власний будинок. Але перш ніж прийти до остаточного рішення потрібно розібратися з перевагами такої нерухомості.

Важливі критерії вибору нерухомості

У кожного українця є власні причини вибирати між будинком та міською квартирою. Молоді сім'ї з дітьми хочуть забезпечити комфортного дозвілля для малюків, літні пари мріють завести живність та власний город. Існують такі люди, які хочуть облаштувати місце для грандіозних вечірок з друзями.

Але незалежно від типу нерухомості її вибір ґрунтується на таких критеріях:

 • Розмір житлової площі. Кімнат має бути досить для створення власного кутка кожному члену сім'ї.
 • Екологічна безпека району. Якщо ви турбуєтеся про здоров'я, то важливо щоб поруч з будинком не було великих промислових або хімічних виробництв. Бажано щоб район потопав у зелені.
 • Якість розвитку інфраструктури. Від того наскільки далеко знаходяться магазини, загальноосвітні установи та інші, побутові та соціальні об'єкти залежить комфорт життя.
 • Зручність транспортного сполучення. Важливо щоб поруч були зупинки громадського транспорту, що дозволяють безпроблемна їздити на роботу та в інші часто відвідувані місця.

Сьогодні про те, як купити будинок є багато інформації в мережі. Головне знайти надійний сайт з актуальними оголошеннями від власників нерухомості щоб угода пройшла вигідно та безпечно.

Переваги та особливості приватного будинку

Незалежно, де буде знаходитися будинок, за містом або в його межах, він володіє наступними незаперечними перевагами:

 • Свобода та простір приватного будинку. Можна купити двоповерхову будівлю, в якої виділити особистий простір кожному члену сім'ї, а також облаштувати кабінет, бібліотеку, їдальню або зимовий сад.
 • Приватна нерухомість має на увазі наявність прибудинкової території. У власному дворі можна організувати комфортне дозвілля дітей.
 • Можливість організації відпочинку на свіжому повітрі. У літні дні можна поставити стіл на вулиці де весело проводити час з друзями та близькими.
 • На ділянці біля будинку можна посадити овочі або квіти. Це дозволить не тільки зайнятися приємним хобі, а й отримувати свіжі продукти до столу.

Також така нерухомість дозволяє розширюватися завдяки прибудові веранди або декількох поверхів.

Особливості розміщення будинку

Якщо ви купуєте квартиру за межами населеного пункту варто оцінити наступні моменти:

 • Час, що витрачається на щоденні поїздки на роботу. Якщо належить подолати кілька десятків кілометрів на одному напрямку через міські пробки, то такий варіант складно назвати оптимальним.
 • Наявність в пішої доступності зупинок громадського транспорту. Навіть якщо ви є щасливим власником автомобіля іноді потрібно скористатися послугами маршрутного таксі або автобуса.
 • Наскільки близько до дитячого садка, школи або магазинів. Піднімати дітей о п'ятій ранку, щоб зібрати в школу не найприємніше заняття.

Якщо ви є молодою сім'єю з непоганим доходом, в якій дружина займається дітьми та є автомобіль, то ви по гідно оціните життя в приватному будинку. Також така нерухомість підійде великим сім'ям, яким по деяким особливостям не вдасться розміститися навіть в самій просторій квартирі.


Пожожие новости