Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Принципи ландшафтного дизайну Будівництво заміського будинку

Дата: 27-04-2017, 14:41 » Раздел: Ландшафтний дизайн   
 Планування свого саду потрібно починати з ознайомлення з основними принципами ландшафтного дизайну, чиє завдання полягає у створенні гармонії і відчуття цілісності. Відсутність цих факторів перетворить ваш сад в кольоровий хаос. Спочатку ви повинні намітити план і чітко дотримуватися зонування, що не поєднуючи в одній зоні декор різних стилів. Як правильно вчинити? Розподіліть зони за тематиками, а щоб кордони не виглядали грубо, в кожну зону помістіть схожі предмети, щоб в композиції було помітно єдність. Вивірена композиція . Дотримуйтесь пропорції, форми, текстуру, декор, квіти, меблі, абсолютно все. Пам'ятайте про перспективу. План може і виглядає плоскою картинкою, а сад з усіх боків буде виглядати по-різному. Разючих змін, звичайно, не буде, але все ж
Баланс . Симетрія або асиметрія? У будь-якому випадку, навіть асиметрія повинна бути грамотною. Однак, створити ассиметрию власними руками досить складно, особливо якщо у вас немає відповідних навичок. У цьому випадку краще запросити фахівця.
Розподіл простору . Головне, не завантажувати простір, відведений під зелену зону, зайвими деталями. Дрібний елегантний декор додасть легкість і обсяг.
Грайте з освітленням, з квітами . Експерименти ніхто не забороняв. Теплі пастельні відтінки занурюють в атмосферу затишку і спокою, а темні візуально розширюють простір і відстань між об'єктами. Для основи рекомендується використовувати нейтральні кольори чорний, сірий, білий. Щоб створити враження глибини саду, можна використовувати темні текстури на першому плані і світлі для фону. Також потрібно пам'ятати, що яскраве сонячне світло не спотворює форми, тому меблі та рослинність краще розташувати в північній або східній частині саду. А в світлі вечірнього сонця північна і східна сторони будуть дуже ефектно підсвічені.

Пожожие новости