Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Клумба-вазон своїми руками або як використовувати стару автомобільну шину Будівництво заміського будинку

Дата: 30-09-2015, 22:01 » Раздел: Ландшафтний дизайн   

 

 
 Старі автомобільні шини широко використовуються для прикраси садових ділянок, дитячих майданчиків, а також для виготовлення клумб. Щоб створити оригінальний вазон, необхідно надати шині форму ємності. Для цього підійде будь яка нешипованная покришка з прямим протектором. Спочатку необхідно розмітити пелюстки. Форми будь які напівкруглі, трикутні, прямокутні. Трикутні пелюстки зручно робити за допомогою відповідної за розміром дощечки: її кут окреслюється крейдою, потім зсувається, щоб край стикався з розмічених раніше кутом і так далі по колу. Прямокутна форма пелюсток легко розмічається аналогічним способом з використанням лінійки або квадратної дощечки. Напівкруглі пелюстки можна намалювати, обводячи круглий предмет (чашку або каструлю).
Для різання можна використовувати гострий шевський ніж. Різати буде набагато легше, якщо регулярно змочувати ніж водою. Пелюстки слід розрізати до самого протектора, щоб зробити легше наступний етап роботи. Вирізана частина видаляється, а шина вивертається навиворіт. Найзручніше здійснити це наступним чином: спочатку вивернути один край шини, потім сплющити її у вузький овал, після чого вона сама легко вивертається повністю. Сталевий корд перерізати не рекомендується, оскільки без нього покришка не триматиме форму.
Отримані заготовки для вазонів миють, сушать, знежирюють і розфарбовують. Для розмальовки слід використовувати білу фарбу і колєра базових кольорів. Рекомендується використовувати світлі фарби, щоб після їх змішування відтінки вийшли не занадто темними. Колєр і фарбу додають в будь-яку зручну ємність і ретельно перемішують. Інші кольори отримують шляхом змішування двох або більше кольорів.
Заключний етап роботи насипати в вазон землі і посадити квіти. Слід пам'ятати, що в покришках земля висихає набагато швидше і вимагає більш частого поливу. Такі клумби-вазони дуже легко виготовляються і виглядають набагато оригінальніше звичайних автомобільних коліс.

Пожожие новости