Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Мавританський газон Будівництво заміського будинку

Дата: 3-10-2015, 21:44 » Раздел: Ландшафтний дизайн   
Мавританский газон  Строительство загородного дома Газони невід'ємна частина озеленення всіх присадибних ділянок. Для тих, хто мріє створити на території свого саду справжній квітучий луг, мавританський газон ідеальний варіант. Такий газон не вимогливий у догляді, його не потрібно часто косити і він дивовижно виглядає на тлі чагарників і дерев.
Історія мавританського газону бере свій початок в середніх століттях, коли королівські палаци були оточені розкішними квітковими садами. Класичний мавританський газон являє собою суміш злакових рослин і яскравих кольорів. Розрізняють однорічні та багаторічні газони. Зовні їх розрізнити досить складно, а ось догляд за ними - різний.
Однорічний мавританський газон являє собою сукупність злаків з тонкими стеблинками (наприклад, луговий і однорічний тонконіг, мітлиця звичайна тощо) та красиво квітучих рослин, висота яких не повинна перевищувати 50 см. Чим коротший термін від посіву до їх цвітіння тим краще. Крім того, вважається, що розгалуження квітів не повинно бути занадто сильним. Ідеально для такого виду газону підходять календула, волошки, льон, дельфініум і хризантема.
Дуже важливо правильно постригати такий газон. Перша стрижка повинна відбуватися після появи паростків трав, але обов'язково до того, як проросли квітучі рослини. Далі догляд не займе багато часу і не буде клопіткою - газон в основному потрібно буде тільки поливати. Друга стрижка зазвичай приурочена до періоду, коли відцвітуть більшість квітів.
Багаторічний мавританський газон - це сукупність насіння злакової трави і декоративних квітів. В якості злаків у такий газон добре впишуться райграс пасовищний, костриця червона і мітлиця тонка, а для квіткових рослин відмінним варіантом стануть ранні цибулинні. Особливу інтригуючу нотку багаторічному газону додасть материнка і трясунка середня.
Багаторічні мавританські газони стрижуть зазвичай в червні або липні, після цвітіння весняних рослин, і у вересні або жовтні, коли відцвітають осінні.
Будь-який вид мавританського газону чудово прикрасить вашу ділянку і буде радувати погляд своєю яскравістю і красою.

Пожожие новости