Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як зробити патіо своїми руками?

Дата: 29-09-2015, 22:58 » Раздел: Ландшафтний дизайн   
Как сделать патио своими руками? Патіо це комфортабельна невелика ділянка, на якій можна розташуватися і приємно поспілкуватися або відпочити в своє задоволення. У Європі до такого елементу ландшафтного дизайну ставляться з великою серйозністю. А ось в нашій країні він тільки недавно став актуальним. Хоча, справедливості заради, варто відмітити, що зачатки патіо виникли трохи раніше.
У них часто збирають рідних і близьких, а в будні господині запасаються на зиму смачними соліннями, а майстри роблять корисні садові штучки.
Патіо не повинна бути безпосередньо поруч з будинком. Дах цьому елементу зовсім ні до чого. Головне, що треба зробити, це вимостити майданчик. З нею сад виглядає більш благородно, та й вам є, де розташуватися відпочити.
Для початку головне знайти і підібрати правильну ділянку, де найкраще відпочивається. Зверніть увагу, щоб з майданчика відкривався чудовий вигляд. А може, вам буде затишніше сховатися за мереживом чагарнику? Вирішувати все одно вам!

Робимо патіо своїми руками

Отже, на першому етапі потрібно знайти ділянку і позначити межі патіо .
Как сделать патио своими руками?
Для того щоб створити патіо круглої форми, треба взяти два кілочка, зв'язати їх між собою мотузкою, щоб по довжині вона дорівнювала радіусу майбутнього майданчика. І далі все як з циркулем на уроках геометрії.
Нагадаємо: вам потрібно один кілочок вбити по центру, а іншим креслити коло. Покладіть вздовж кордону шланг, щоб вона не стерлася завчасно.
Подруге вам треба підготувати обрану ділянку . Тепер окружність потрібно трохи поглибити. Для цього не потрібно купувати складну техніку. Досить орудувати лопатою. При цьому намагайтеся не рити дуже глибоко. В ідеалі ні більше, ні менше, ніж 20 сантиметрів.
Отже, потрібно зробити так звану подушку з піску. Коло заповніть піском, вирівняйте поверхню і для кращого осідання зволожите його. А тепер потрібно ущільнити, потім знову підрівняти. Всі ці маніпуляції можна виконувати за допомогою простих граблів або гладилки.
Как сделать патио своими руками?
Подушка з піску може бути на одному рівні з землею або трохи підніматися. Отже, тепер основа для ділянки патіо готова, можна класти камені. Укладання починайте з зовнішнього краю, використовуйте найбільші.
Наступний етап робота з каменем. Вибрати можна будь-які, які вам тільки подобаються. При цьому також слід врахувати призначення майданчика. Звичайно, ваші уподобання будуть головним критерієм вибору, але не потрібно сильно заглиблюватися в фантазії. Адже потрібно робити не тільки красиво, але і зручно. Наприклад, набагато приємніше ходити по рівній поверхні, так що і укладати потрібно рівний камінь.
Как сделать патио своими руками?
Сьогодні на ринку представлений шикарний асортимент каменю. Це і блоки для мощення, і природні матеріали, цеглу, бетон, плитки, виконані з відновленого каменю. Однак важливо не просто намагатися бути оригінальними. Пожалійте свої ступні, яким ще ходити по всій цій красі, і при виборі враховуйте зручність.
Елегантно і витончено виглядає патіо в зістаренном стилі. Такого ефекту можна домогтися, якщо використовувати для цих цілей биту плитку(відходи або ж навмисно розбита плитка). Як пазл, потрібно буде по шматочках все збирати. Попередньо тільки попрацюйте болгаркою, циркулярною пилкою або простим ручним способом з долотом. Вийде головоломка, яку належить зібрати!
Так що при покупці навіть не беріть нову плитку, все одно ж ламати. На камені просто прокресліть лінію, по якій повинен пройти розлом і злегка видовбують його долотом. Осколків від кожної плитки може бути як мінімум два.
Как сделать патио своими руками?
Тепер залишилася справа за остаточними мазками на шедеврі! Коли камені укладені на подушку з піску, потрібно напівготову площадку-патіо трохи ще присмачити піском, щоб заповнити щілини і замаскувати нерівності. Тепер потрібно вимести зайвий пісок і залити патіо водою. Далі знову пісок, а потім знову вода. Така процедура повинна повторитися рази два чи три. Коли патіо трохи висохло, можна прибирати шланг, який ви поклали для розмітки ділянки. І по колу як слід утрамбуйте землю.
Как сделать патио своими руками?
І наостанок найприємніше. Поставте столик і дерев'яні крісла або будь-які інші садові меблі.
Декоруйте ділянку квітами. І все патіо своїми руками на дачі зроблено!

Пожожие новости