Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Дерев'яний бордюр для доріжок

Дата: 26-09-2015, 11:13 » Раздел: Ландшафтний дизайн   
Деревянный бордюр для дорожек Майже в кожному приватному подвір'ї можна виявити купку колод, які залишилися після розбирання старих будівель і лежать «на всяк випадок». Пропонуємо вам спосіб, як своїми руками зробити з колод бордюр для садових доріжок.
Почніть з вибору колод приблизно однакового діаметра, які слід розпиляти на пеньки необхідної вам висоти. Відшліфуйте верхню частину кожного елемента. По-перше, це додасть шорстким зрізах після бензопили більш благородний вигляд, а по-друге, таким чином вам вдасться істотно заощадити фарбу.
Деревянный бордюр для дорожек
Фарбування нижньої частини пенька найбільш ефективно виробляти ванним способом. Опустіть пеньок в ємність з біозахистом і залиште на кілька хвилин. Висота просочується площі повинна скласти приблизно 4/5 від висоти пенька. До нанесення наступного шару фарби приступайте тільки після висихання попереднього.
Деревянный бордюр для дорожек
Для проведення другого етапу фарбування вам знадобиться Кузбасский лак або відпрацювання. Налийте лак у відро і по черзі занурюйте в нього пеньки. Після кожної процедури встановлюйте на відро дві палички, на які можна поставити пеньок, щоб надлишки лаку стікали в ємність і не бруднили все навколо. І знову сушка.
Деревянный бордюр для дорожек
Верхню частину пенька покрасьте за допомогою пензлика, вибираючи колiр на свій смак.
Деревянный бордюр для дорожек
Монтаж забарвлених пеньків справа нескладна, але не терпить поспiху. Для початку підготуйте корито доріжки. Встановіть перший пеньок, задаючи висоту, за якою буде дорівнювати весь ряд. Кожен наступний елемент приставляємо щільно до земляної стінки і до попереднього. Скористайтеся киянкою, щоб акуратно посадити пеньок під загальний рівень. Цей процес займе у вас набагато менше часу, ніж етапи підготовки.
Деревянный бордюр для дорожек
Коли весь бордюрчик буде встановлений, заповніть корито доріжки піском і утрамбуйте. Покладіть на пісок геотекстиль і тільки після цього засипте гравієм. У вас вийде відмінна доріжка з чудесним дерев'яним бордюрчиком. Красиво, а головне недорого.

Пожожие новости