Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Газон своїми руками

Дата: 24-09-2015, 12:33 » Раздел: Ландшафтний дизайн   
Газон своими руками Найшвидшим способом озеленити ділянку навколо будинку є рулонний газон. Його можна влаштувати всього за один день. Відразу після укладання він має чудовий вигляд, а через тиждень по ньому вже можна буде ходити. Навіть пізно восени, наприклад, у листопаді можна укладати такий газон, а ось посівної вже сіяти не можна.
Скільки ж буде служити такий газон і не доведеться його щороку оновлювати або взагалі міняти? Напевно таке питання цікавить в першу чергу власників заміських будинків. Що ж, при правильному догляді (своєчасний полив, стрижка, добриво) газон буде служити вічно.
Хороший і якісний рулонний газон має вологий дерен з насичено зеленою травою і густими білими корінням. Товщина рулону повинна бути від 4 до 7 см. Всі розміри, включаючи ширину і довжину повинні бути однаковими для кожного рулону. На газоні не повинно бути ніяких бур'янів. Ще один вид перевірки якості - це взяти і розкачати рулон, а потім підняти за один кінець, він повинен розірватися.
Так як це продукт швидкопсувний його потрібно укладати в день доставки. Зберігати його потрібно в тіні штабелями не вище 5 штук.
У чому полягає догляд за газоном? Це звичайний газон і вимоги до нього аналогічні посівному. Тобто його потрібно поливати, удобрювати добривами спеціально призначеними для газонної трави. Стригти газон потрібно раз на 7-10 днів. Висота трави при цьому повинна бути не менше 3-5 см. Забороняється зрізати траву більш 1/3 її висоти.
Ціна 1 м2 рулонного газону становить 3-5 $, укладання 2-3 $ за 1 м2.

Як укласти рулонний газон своїми руками?

Газон своими руками
Готуємо місце для укладання газону. Для цього потрібно перекопати землю, прибрати сміття і видалити бур'янів. Удобрювати грунт потрібно за тиждень до укладання газону. Якщо в цьому місці не родюча земля, то необхідно насипати 10 см родючого грунту, наприклад, торф'яної субстрат.
Газон своими руками
Ділянка має бути ідеально рівним, не допускайте утворень поглиблень, в яких може накопичуватися вода. Ще необхідно зробити ухил 1-3% для відводу зайвої вологи.
Газон своими руками
Далі ущільнюємо і поливаємо водою ділянка - це прискорить процес вкорінення газону.
Газон своими руками
Починаємо укладання газону. Робити це краще від самої рівній поверхні, наприклад забору або бордюра. Смуги газону укладаються впритул один до одного, але не внахлест. Суміжні смуги повинні укладатися зі зміщенням, за принципом цегляної кладки.
Газон своими руками
Де це необхідно підрізаємо газон гострим ножем. Потім дерен потрібно щільно притиснути до грунту і в завершенні рясно полити водою. Полив протягом першого тижня потрібно здійснювати щодня, а через 7 днів через 2-3 дні.
Через два тижні газон повинен вкоренитися, перевірити це можна піднявши дерен, якщо він не піднімається значить все в порядку і газоном можна користуватися.

Пожожие новости