Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Патіо затишна вітальня під відкритим небом Будівництво заміського будинку

Дата: 28-09-2015, 16:52 » Раздел: Ландшафтний дизайн   

 

Останнім часом стало дуже актуально приділяти велику увагу ландшафтному дизайну саду або будь-який інший присадибної терріторіі. Може здатися, що ландшафтний дизайн - заняття просте, але це тільки на перший погляд. Насправді, створювати певний мікроклімат у своєму дворі, використавши при цьому різноманітні матеріали й елементи декору, досить складно.
Адже ландшафтний дизайн це не тільки клумби з квітами і красиві парканчики. Це цілі пристрої водних і кам'янистих садів укупі з незвичайним освітленням і затишними, неповторними терасами або альтанками. Одним з важливих і наймодніших елементів ландшафтного дизайну є патіо.
Ідея створення патіо прийшла до нас з південних країн. Саме слово з іспанської мови перекладається як «двір без даху». Це невеликий майданчик, посипаний галькою або вимощений плиткою, що примикає до будинку, який використовується як місце для відпочинку і прийому гостей. По суті, патіо своєрідна вітальня, тільки під відкритим небом.
Розміри патіо можуть бути будь-якими, все залежить від вашої фантазії і потреб. Головний фактор його місцерозташування. Краще розташувати затишну площадку так, щоб в сильну спеку на ній, при бажанні, можна було б сховатися від сонця, а у вітряну погоду вона служила притулком від вітру. Найчастіше в патіо ставиться дачні меблі плетені крісла і столик, табуретки, крісло-гойдалка і т.п. Відмінним дизайнерським рішенням стане квітник або міні-водойма, спроектована по центру території, або цікава композиція з каменів і рослин. Обов'язковим у патіо є освітлення, яке необхідно продумати для комфортного перебування там в темну пору.
Варіантів використання патіо величезна кількість: влітку тут можна грати з дітьми, влаштувати для гостей барбекю або вечірню дискотеку, а в зимову пору року патіо відмінно підійде для зустрічі, наприклад, Нового року на майданчику можна нарядити ялинку.

Пожожие новости