Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Лавка як невід'ємна частина ландшафтного дизайну Будівництво заміського будинку

Дата: 28-09-2015, 14:27 » Раздел: Ландшафтний дизайн   
 

 

 Який парк, сад, дача зараз обходиться без лавки? Лавка це не тільки місце для відпочинку, але і невід'ємний елемент ландшафтного дизайну. У більшості випадку, саме вона є прикрасою саду, об'єктом його сприйняття.
Садова лавка, як елемент садових меблів, виконує чітко визначені їй функції. Її розташовують на ділянці таким чином, що б зрозуміло було її призначення: для відпочинку, споглядання видів, романтичних вечорів, очікування домочадців, укриття від палючого сонця, лава, призначена для гостей.
Але, мабуть, найважливіша мета лавки, як елемента ландшафтного дизайну це відповідність стилю парку, надання йому індивідуальності. А тому в жертву іноді приносять комфорт. Адже якщо за стилем лавка повинна бути легка і повітряна, то і її конструкція не дозволить довго сидіти крупній людині.
Лавка може бути виконана з самих різних матеріалів. Це і дерево, і камінь, і метал, і пластик, а чого варті комбіновані моделі! Конструкції лавок також вражають своєю різноманітністю. Тому можливість вписати її в будь-який куточок саду реалізується на 100%. Але про зручність також не слід забувати, якщо ваша лавка виконана з каменю, може бути варто використовувати подушечки, вписується в загальну тематику.
Садова лавка це своєрідний центр, композиційний елемент, до якого ведуть доріжки, з урахуванням якого облаштовується простір поруч. Якщо раптом доріжка вашого саду йде в нікуди, сміливо закінчуєте її лавкою! Навколо лавки, як правило, розбивають клумби, розташовують чагарники і дерева. Добре поруч з садової лавкою вписуються альпійські гірки. Найбільш складний варіант це лавка під аркою, чудове місце для ідилії. Таким чином, варіантів для організації композиції з лавкою безліч.

Пожожие новости