Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як зробити красивий ландшафтний дизайн? Будівництво заміського будинку

Дата: 28-09-2015, 14:19 » Раздел: Ландшафтний дизайн   
 

 

 З придбанням нової земельної ділянки люди намагаються якнайшвидше його впорядкувати. Як правило, все починається з побудови гарного будинку, а згодом справа доходить і до самої ділянки.
Варто відзначити, що вже минули ті часи, коли на дачних ділянках садили картоплю і помідори. Тепер прийшли часи, коли ділянка підготовляють для відпочинку з сім'єю і друзями.
Починати варто з генерального плану. Він виконується на великому аркуші паперу. Спершу малюється вся площа облаштовувати землі. Також на даний план наносяться всі споруди, що знаходяться на всій площі. На основі схематичного малюнка починає проектуватися початковий план ландшафтного дизайну. На план наносяться всі дерева, кущі, декоративні фонтани і басейни.
Фахівці рекомендують все гарненько продумати. Не варто відразу ж заполонятимуть всю ділянку різними насадженнями та декоративними будівлями. Можна переборщити з елементами, і тоді ділянка буде виглядати занадто нагромаджено.
Необхідно відзначити, що чим докладніше план, тим легше будуть виконуватися всі наступні роботи.
Після того, як план розроблений, можна приступати до роботи.
Насамперед потрібно приступати до робіт з підготовки. Вони включають в себе проведення всіх необхідних комунікацій по всій площі ділянки. До таких робіт належать:
1. труби водопроводу;
2. дренажні системи;
3. сливи;
4. електричні комунікації;
5. установка штучного ставка і т.д.
Після того, як всі комунікації проведені, можна приступати до посіву. Насамперед необхідно висаджувати великі саджанці. До них відносяться дерева та кущі. Після цього можна висаджувати квіти і робити акуратний газон.
Варто відзначити, що якщо на ділянці буде багато дерев і кущів, то відпочинок на такій ділянці не буде виходити.
Також не варто гнатися за екзотичними рослинами. У нашій смузі вони можуть не прижитися. Також не дуже добре виглядатимуть штучні рослини. Озирніться навколо і подивіться, як багато красивих рослин в нашій смузі.
Зверніть особливу увагу на ваш будинок. Чи підходить він під ваш стиль ландшафтного дизайну. Бажано, щоб все було в поєднанні.
Також можна поставити красиву альтанку біля ставка. Біля альтанки можна розбити місце, на якому стоятиме невеликий столик і мангал.
Якщо ви любите засиджуватися з друзями до пізнього часу, то варто провести на цю ділянку красиве освітлення, яке служитиме джерелом світла для вас, а також буде красиво висвітлювати ставок біля вас.
Найголовніше, що потрібно враховувати ваш ділянка повинна бути одним великим пейзажем. Необхідно простежити, щоб все поєднувалося і нічого зайвого не виділялося.
Звичайно, найкращим варіантом буде, якщо ваша ділянка упорядкують дизайнери та бригада фахівців. Вони зроблять все в короткі терміни, і будуть враховані і красиво оформлені всі ваші побажання.

Пожожие новости