Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Оформлення дачної території. Будівництво заміського будинку

Дата: 24-09-2015, 21:27 » Раздел: Ландшафтний дизайн   

 Дача це ділянка землі, з невеликим будиночком, який є практично в кожної сім'ї. І якщо раніше ця територія використовувалася виключно в практичних цілях, тобто під город, то зараз настав час, коли дача є місцем відпочинку людини і його психологічного розвантаження. На даний момент облаштуванню дачної території зараз приділяється чимало уваги. Це місце має бути максимально комфортним, естетичним, радувати око. Тому важливо правильно розпланувати зони на цій території. Як правило, для того, щоб позначити зони, не потрібно городити парканів, їх роль чудово виконують дерева, чагарники, водойми, доріжки.

Важливим елементом території є дачний будинок та інші господарські споруди. Їх слід гармонійно вписати в дизайн. По-перше, до основних елементів території стоїть викласти доріжки, всеж-таки по плитці ходити зручніше. Доріжки також слід обіграти, наприклад клумбами з квітами. Клумби з квітами стоїть розбити і біля ганку (або веранди). Можна зробити це як на землі, так і в переносний тарі. Квіти можна посадити і в горщиках, якщо вони не ростуть на грунті вашої дачної ділянки, і винести їх на природу. А ось центром вашої дачної ділянки повинен стати газон. Це як візитна картка. Його можна або посіяти, або купити. Але навіть рівно підстрижена багаторічна трава, буде добре виглядати.
На території дачі обов'язково повинен бути сад. Плодові дерева, крім того, що красиві в період цвітіння, ще й порадують натуральним продуктом.
Неминучим атрибутом будь-якої території відпочинку є лавка. Її краще всього поставити в тіні саду, де можна буде насолоджуватися красою природи і легкістю вітерця. Можна також використовувати і композицію з садових меблів, де збиратимуться домочадці.
Облаштування території дачі залежить від ваших побажань і переваг. Але, пам'ятайте, важливо дотримуватися загальний стиль і концепцію дизайну.

Пожожие новости