Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Найпопулярніші види побутових і комерційних кондиціонерів

Дата: 24-04-2020, 00:21 » Раздел: Полезные советы   

Безумовно, кондиціонери – один з найбільш розповсюджених видів кліматичної техніки. Проте як обрати найбільш надійний варіант для конкретного приміщення? Ми зупинимося на цьому питанні максимально детально. Якщо вам потрібно купити кондиціонер https://rivne-cond.rv.ua/uk/products/kondicioneri, - звертайтеся у цей Інтернет-магазин. Тут також представлений великий вибір якісної кліматичної техніки, у тому числі зволожувачів для дому, обігрівачів, побутових осушувачів, кулерів, повітряних теплових насосів для будинку та іншої техніки. Ми більше детально зупинимося на виборі кліматичної техніки, основна мета якої – охолодження повітря.

Отже, є такі типи кондиціонерів:

  • побутові: для квартир та приватних будинків площею до 100 кв. м.;
  • комерційні: для офісів, торгових центрів площею до 300 кв. м.;
  • промислові: для спорткомплексів, адміністративних та інших промислових будівель площею від 300 кв. м.

Побутові моделі

Моделі, які найчастіше використовуються в побуті (для квартир, будинків) – це:

  • спліт-системи (настінні моделі);
  • мульти спліт-системи;
  • мобільні кондиціонери;

Для квартири краще підійде настінна або мобільна техніка, для приватного будинку – спліт-система або мульти спліт-система. Подивимось на переваги, недоліки та короткі характеристики кожного з варіантів.

Найпоширеніший тип кондиціонерів – настінний, він також називається спліт-системою. Така техніка складається з 2-х блоків – внутрішнього і зовнішнього. Внутрішній знаходиться в кімнаті, зовнішній – виводитися на вулицю. Потужність охолодження техніки – від 1,5 до 7 кВт. Відповідно, 1 блок може охолодити кімнату площею до 70-ти кв. м. Основна перевага таких моделей – широкий асортимент і невисока ціна.

У приватних будинках можна встановлювати і настінні мульти спліт-системи. Різниця між ними і звичайними спліт-системами полягає в кількості внутрішніх блоків. Якщо в спліт-системах є 1 внутрішній блок, то мульти спліт-системи можуть мати від 2 до 5 внутрішніх блоків, тобто охолоджувати від 2 до 5-ти кімнат, в залежності від ваших потреб. Потужність кожного внутрішнього блоку може бути різною – від 2 до 5 кВт. Також кожен з блоків має свій пульт управління, і для кожної з кімнат ви можете задавати бажану температуру. Монтаж мульти-спліт системи здійснюється виключно професіоналами. Альтернативний варіант – купівля кількох настінних кондиціонерів оптом.

Мобільні кондиціонери – єдиний вид, який не вимагає професійного монтажу. Встановити мобільний кондиціонер ви можете і самі, вони складаються всього з 1-го блоку і шлангу, який виводиться у вікно. Його основна перевага – можливість переносити його з приміщення в приміщення. Такі кондиціонери мають колеса. В основному, підлогові мобільні кондиціонери використовують для охолодження приміщень площею до 40 кв. м. З недоліків таких моделей – більш високий рівень шуму, ніж у іншої техніки.

Комерційні моделі

До найпопулярніших з них відносять такі спліт-системи:

  • канальні;
  • касетні;
  • напольно-стельові.

Потужність охолодження такої техніки – від 5 до 30 кВт. Перевага канальних виробів – можливість подачі свіжого повітря, можливість обслуговування одразу кількох приміщень та приховане встановлення. Недолік – необхідно мати підвісну стелю та повітроводи. Їх потужність охолодження – від 12 до 25 кВт. Майте на увазі: ви завжди можете купити кондиціонери оптом https://rivne-cond.rv.ua/uk/kondicioneri-optom у спеціалізованому Інтернет-магазині.

Касетні моделі дають можливість охолоджувати великі приміщення. Вони непомітні, і це є суттєвою перевагою. Проте для їх встановлення потрібно мати підвісну стелю. Перевага напольно-стельових моделей – можливість встановлювати їх і на стелі, і внизу стіни. Вони не призначені для прихованого встановлення, проте мають невелику глибину (до 25 см) та мають акуратний зовнішній вигляд.


Пожожие новости