Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Оформление кухни в зеленом цвете

Дата: 30-07-2020, 18:26 » Раздел: Полезные советы   

Для оформлення кухні можуть вибиратися самі різні кольори, все залежить від того стильового рішення, яке ви захочете втілити і ваших особистих смаків та уподобань. Один з найбільш оригінальних і цікавих варіантів - це кухня в зелених тонах.

Кухня, оформлена в зеленому кольорі, несе спокій і гармонію. Цей колір можна назвати одним з найбільш універсальних, адже цей колір представлений величезною кількістю відтінків: смарагдовим, салатовим, холодним і теплим. Таким чином, використовуючи різні відтінки в поєднанні з іншими квітами можна з легкістю додати кімнаті бажану атмосферу. Важливо також і те, що зелений колір відмінно поєднується майже з усіма основними кольорами, а також з текстурою дерева. У зеленому інтер'єрі чудово буде виглядати і світла, і темні меблі, а поєднання світлої деревної текстури і темно-зеленого відтінку виглядає взагалі шикарно.

Кухні фото і ціни в зелених тонах - це найкращий спосіб зберегти радісне літній настрій в будь-який час року. У такій кухні буде приємно перебувати після трудового дня, адже він сприяє розслабленню і заспокоєнню. Зелений колір може застосовуватися різними способами, він може бути і домінуючим кольором в інтер'єрі, і бути доповнюючим. У першому випадку, тобто коли ви хочете зробити цей колір домінуючим, можна використовувати плитку зелених відтінків для настінного покриття. Меблі зеленого кольору буде чудово виглядати в поєднанні зі стінами, забарвленими в теплі тони: помаранчевим, теракотовим, насичено-бежевимм.

 

Оформление кухни в зеленом цвете

 

 

Красиве і гармонійне поєднання в оформленні інтер'єру кухні виходить при поєднанні декількох різних відтінків і споріднених квітів, наприклад бірюзового. Оливкові тони чудово підходять для кухні в стилі прованс, кантрі або кухні, оформленої в класичному стилі. Використовуючи аксесуари зеленого кольору, можна привнести нотку весняної свіжості в будь-який кухонний інтер'єр. Кухню можна прикрасити зеленим текстилем: шторами, скатертиною, абажуром для світильника. Оформляючи дизайн зеленої кухні, не забувайте одне важливе правило: чим просторіше приміщення, тим світліше відтінок слід вибрати, а текстиль і аксесуари повинні бути яскравіше або темніше, ніж основний домінуючий колір.

При оформленні дизайну кухні не варто поспішати з прийняттям рішення, якщо вам подобається цей колір, то це не означає, що результат вас влаштує. Щоб перевірити, наскільки підходить даний колір для вас, можна, наприклад, відвідати ресторан або яке-небудь інший заклад, де інтер'єр оформлений в потрібному кольорі. Це дасть вам можливість побачити і відчути, наскільки вам підходить такий колір.


Пожожие новости