Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як вибрати сантехніку?

Дата: 13-04-2017, 16:03 » Раздел: Ванна кімната   
Як вибрати сантехніку?

 

Ремонт ванної кімнати і туалету завжди представляв непросту задачу. Перш за все, у виборі сантехніки. Питання, де купити сантехніку, а головне якісну і недорогу, хвилює кожного господаря.

Вибір сантехніки починається з ванни або душової кабінки. Тут все залежить від смаків і уподобань членів сім'ї. Душевна кабіна зручна тим, що не займає багато місця. Вона ідеально підходить для невеликих ванних кімнат. В такому випадку, поруч з кабіною можна поставити пральну машину, і ще місце залишиться. Багато людей люблять полежати в гарячій ванні після робочого дня. У такому випадку краще встановити сталеву чи чавунну ванну. У кожної з них є свої плюси і мінуси. Більш детальну інформацію можуть розповісти консультанти магазину: чим акрилова ванна відрізняється від сталевої або чавунної. Крім того, у продажу є спеціальні гідромасажні ванни і джакузі. Їх пристрій забезпечує водний масаж, який розслабляє м'язи, покращує кровообіг і піднімає загальний тонус організму. Деякі моделі душових кабінок також мають систему гідромасажу. Ціни на такі моделі буде вище, ніж на стандартні акрилові або сталеві ванни.

До сантехніці відноситься і унітаз, пристрій, без якого неможливо обійтися в будь-якому будинку. Різноманітність унітазів просто вражає. Останнім часом стало можна встановлювати вбудовані системи. Бачок і всі труби ховаються в стінах. Це не тільки виглядає стильно, але і економить місце в невеликому приміщенні туалету. Вбудований унітаз дуже надійний і витримує велику вагу людини. Бачок і труби сховані таким чином, що до них завжди можна підібратися в разі несправності.

У багатьох будинках ванна кімната суміщена з туалетом. Тому, серед іншої сантехніки у ванній кімнаті з'явився ще один корисний аксесуар - біде. Це пристрій вже давно поширена в розвинених країнах Європи та Сполучених Штатах Америки. В останні роки біде почали продаватися в Україні. Головне, щоб для нього знайшлося місце у ванній кімнаті.

Пожожие новости