Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як поміняти сантехніку у ванній?

Дата: 14-05-2017, 22:17 » Раздел: Ванна кімната   
Деякі люди вважають за краще підбирати момент для проведення визначених робіт щодо заміни комунікацій в житло. Варто відзначити, що заміна сантехнічних комунікацій повинна бути здійснена в рамках загального ремонту ванної кімнати. В іншому випадку Ви ризикуєте пошкодити оздоблення приміщення.

Сантехуслуги на https://santeh-profy.com.ua/ Ви зможете викликати майстра для заміни сантехнічного обладнання в квартирі.

Будинки радянської забудови: гниючі труби
 
 

 


Справа в тому, що в радянських будинках, в яких не здійснювалася своєчасна заміна сантехнічних комунікацій рано чи пізно настає аварійний момент. Краще не затягувати до подібної ситуації. Набагато швидше буде замінити труби на нові в спокійній обстановці.
 
Нижче будуть представлені дії, які необхідні до виконання:

обговорення з сусідами періоду, в який будуть вестися роботи по заміні;
запрошення фахівців;
 якщо немає в планах вести роботи по обробці, краще запакувати підлога, стеля та стіни за допомогою звичайного поліетилену;
створення проекту нової системи водопостачання/каналізації;
зведення кошторису;
закуп необхідних комплектуючих.

Якщо Ви жодного разу не проводили подібних робіт самостійно, краще навіть не пробувати здійснити заміну без допомоги фахівців.

Скупий платить двічі, Ви можете зіпсувати комплектуючі та професіонали, які прийдуть рятувати становище вже не зможуть Вам допомогти.

Що краще: пластикові труби або металеві?

Будь продавець скаже про те, що сьогодні немає виробників, які випускають металеві труби для сантехнічних комунікацій. Адже економічно це не може бути рентабельним в сучасних реаліях ринку.

Пластикові аналоги нітрохи не гірше, металевих труб, хоча коштують вони набагато дешевше, та і прослужать набагато довше. Вони не схильні до корозії і можуть бути спаяні звичайним будівельним феном.

При бажанні можна знайти спеціальні перехідники, які дозволять поєднати між собою пластикові та металеві труби. Ви можете бути впевнені в герметичному контакті.

Труби з ПВХ цілком стерпно витримує теплові навантаження і абсолютно точно не виділяють ніяких шкідливих сполук у воду при нагріванні.

Пожожие новости