Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Стеля у ванній кімнаті: як зробити його якісний ремонт, установку, пристрій

Дата: 6-10-2015, 21:17 » Раздел: Ванна кімната   
Зміст
1 Монтаж натяжної стелі у ванній кімнаті своїми руками
2 Монтаж підвісної стелі у ванній кімнаті
3 Монтаж пластикового навісного стелі для ванної кімнати
Ванна кімната в квартирі відіграє велику роль, адже в ній можна, як розслабитися після роботи, так і підбадьоритися рано вранці, набравшись сил на весь день. Дуже важливо продумати всі дрібниці інтер'єру в цьому приміщенні, адже найголовніше, щоб була гармонія.
Якщо з меблями і стінами все зрозуміло, то, яким чином зробити стелю у ванній кімнаті своїми руками багато хто не знає, адже його характеристики повинні відповідати всім технічним вимогам і при цьому він повинен вписуватися в загальний дизайн кімнати.
Стеля у ванній кімнаті: як зробити його якісний ремонт, установку, пристрій

Ванна кімната, стеля якої може бути найрізноманітнішим, повинна, в першу чергу, позитивно впливати на емоційний стан людини.
До вибору стелі слід ставитися серйозно, інакше, чи не правильний вибір може звести нанівець всі враження від кімнати в цілому.
Сьогодні найбільш популярними залишаються такі види стелі:

  Натяжна стеля.
  Натяжна стеля у ванній - Це тканина, яка натягнута на спеціальний металевий каркас. Виготовлятися стеля може або з поліефіру або з пластику.
  Саме натяжна стеля має максимально позитивні характеристики. Він чудово переносить вологу і не реагує на перепади температур.
  Крім того, його колір і малюнок може бути настільки різноманітним, що підійде під будь-який дизайн, починаючи від класики і закінчуючи модерном.
  Важливо, що прибирати така стеля досить легко, його варто всього лише час від часу протирати м'якою тканиною.
  Підвісна стеля.  
  Така стеля має явну перевагу - він приховує під собою всі комунікації, а також електричну проводку. Але є і один мінус, який полягає в тому, що приміщення ставати меншим приблизно на 15-20 см.
  Підвісна стеля у ванній кімнаті може бути встановлений двома способами: каркасним і модульним. Все залежить від власних уподобань або ж від особливостей приміщення.
    Підшивання стелі.
  Стельові плити кріпляться безпосередньо до стелі, вони не є підвісними. Краще всього використовувати для цього вологостійкий гіпсокартон, який володіє такими перевагами, як стійкість до зовнішнього впливу і простота прибирання.
  Якщо професійно зробити таку стелю, то він буде максимально правильно підкреслювати інтер'єр як маленької, так і великої ванної кімнати .
Кожну з цих стель можна зробити своїми руками. Правда варто розуміти, що обробка стелі у ванній - процес тривалий і може зайняти весь день, а іноді навіть і більше, але це коштує того.
Особливо якщо враховувати, скільки можна на цьому заощадити, адже послуги професійних майстрів мають відповідну вартість.

Монтаж натяжної стелі у ванній кімнаті своїми руками

Отже, як вже говорилося вище, натяжна стеля має масу переваг, а тому його цілком можна встановлювати у ванне приміщення.
Не варто думати про те, що зробити це можуть тільки фахівці, аж ніяк, звичайній людині це цілком під силу.
Стеля у ванній кімнаті: як зробити його якісний ремонт, установку, пристрій
Натяжна стеля
Перш ніж починати робити у ванній кімнаті стелю, варто завершити всі роботи, що стосуються комунікацій та оздоблення стін. Вся справа в тому, що якщо зробити навпаки, то можна пошкодити полотно, а ремонтувати його, як мінімум, не практично.
Також варто вирішити питання про кількість світильників. Вони можуть бути зроблені, як під стелею, так і поверх його. Але цей момент має бути вирішено заздалегідь, вся проводка була готова. А ось монтуватися світильники слід вже після того, як стеля буде змонтований.
Порада!
Якщо ваша ванна кімната має невеликі розміри, цілком можна використовувати бічне освітлення для того, щоб уникнути проблем з стельовими комунікаціями.
Коли всі моменти будуть вирішені, можна приступати безпосередньо до монтажу стелі.
  Для початку необхідно провести замір, щоб надалі все було виконано рівно і чітко. Кути варто вимірювати за допомогою спеціального транспортира, щоб не було проблем зі стиками.
  Далі слід підготувати профіль. Якщо він більше, ніж довжина стіни, значить, його необхідно обрізати таким чином, щоб вийшов кут, який потім буде зручно з'єднувати.
  Якщо ж він менше, ніж довжина стіни, значить, його потрібно наростити так, щоб кут дорівнював 90 градусам.
  Профіль закріплюється по периметру стіни, за заданим рівнем за допомогою дюбелів. Між дюбелями повинна бути різниця 7-8 см.
  Після гарненько прогрівається приміщення, найкраще робити це за допомогою теплової гармати. Температура приміщення повинна бути близько 40 градусів.
  У цей час поступово розгортають обрану плівку і нагрівають за допомогою будівельного фена до 60 градусів.  
  Стеля у ванній кімнаті: як зробити його якісний ремонт, установку, пристрій
  Прогрів тепловою гарматою
  Кріплення плівки починається з базового кута, який відзначений на ній. Потім закріплюють той, який іде по діагоналі, а потім вже і всі інші, по черзі.
  Щоб полотно лягалась максимально рівномірно, використовують спеціальний шпатель. Розрівнювати полотно іншим, гумовим шпателем ні в якому разі не можна.
   
  Стеля у ванній кімнаті: як зробити його якісний ремонт, установку, пристрій
  Розрівнювання стелі гумовим шпателем
  Таким чином, стеля у ванній готовий і тепер можна монтувати світильники.

Монтаж підвісної стелі у ванній кімнаті

Підвісні стелі у ванну кімнату мають особливі переваги.
По-перше, це різноманітність. По-друге, стійкість до вологи. По-третє, з його допомогою можна приховати всі нерівності самої стелі і комунікації. По-четверте, його легко встановлювати. А по-п'яте, за ним легко доглядати.
Порада!
Для ванної кімнати краще всього вибирати плити, зроблені з гіпсокартону або мінеральних волокон, а також з плит, які в своєму складі мають мінімальну кількість паперу і максимальна кількість глини. 
Стеля у ванній кімнаті: як зробити його якісний ремонт, установку, пристрій
Підвісна стеля
Монтаж підвісної стелі:
  Варто знати, що підготовляти стелю ні в якому разі не потрібно, це ще один плюс підвісних плит.
  Перед тим, як робити у ванній кімнаті стелі, потрібно встановити рівень, враховуючи при цьому всі комунікації і інженерні особливості.
  Якщо для підвісної стелі були обрані алюмінієві рейки, тоді варто просвердлити отвори. Робити це необхідно за допомогою перфоратора, який варто заздалегідь встановити на режим свердління, щоб не пошкодити кахель, якщо він вже є.
  В отвори необхідно вставити дюбеля і закріпити профіль.
  Обов'язково варто відзначити на рейках місця, де будуть розташовуватися світильники.
  І ось тепер, можна закріплювати плити. Залежно від того з чого вони зроблені, може застосовуватися клей, дюбелі або інші речовини і предмети. Найчастіше виробник плит вказує, що краще використовувати для його виготовлення.
  Обробка стелі у ванній кімнаті може зайняти цілий день, але в підсумку результат буде радувати вас довгі роки.

Монтаж пластикового навісного стелі для ванної кімнати

Такі стелі найкраще підходять для стандартної ванної кімнати в невеликій квартирі.
Для того, щоб встановити у ванну стелю з пластику необхідно:
  Слід придбати на будівельному ринку готовий металевий профіль для установки ГВЛ стель.
  Тепер варто провести вимірювання за допомогою рівня, для того щоб зрозуміти, як саме кріпити профіль, але поспішати починати кріплення не варто.
  Велику роль відіграють світильники, адже від них залежить наскільки необхідно опускатися вниз при кріпленні рейок. Найчастіше висота може дорівнювати від 5 до 10 см, але не менше і не більше цих даних. Загалом, якщо відступити 10 см, тоді точно не помилишся, та й відчуття, що стеля занадто низько, також не буде.
  Тепер можна кріпитися профіль до стіни за допомогою дюбелів. Зараз на ринку можна придбати спеціальні пластини, які кріплять профіль до стелі, але якщо стеля у ванну кімнату встановлюється вперше, краще цього не робити, так як в подальшому можуть виникнути труднощі.
  Таким чином, каркас готовий і можна починати до монтажу самої стелі.
  Беруться пластикові панелі, і вимірюється їх довжина, щоб надалі знати, потрібно їх обрізати або нарощувати. І перший, і другий процес необхідно проводити під спеціальним кутом, щоб потім можна було вставити панелі в спеціальний плінтус, що приховує нерівності і кути.
  Панелі легко вставляються один в одного, не створюючи жодних незручностей.
  До профілем, тобто отриманому в підсумку металевому каркасу, панелі кріпляться за допомогою спеціальних саморізів, які мають так звану прес-шайбу.
  Не варто в процесі монтажу стелі забувати про висвітлення і по ходу можна закручувати світильники. Це, до речі, дуже зручно.
  Установка стелі у ванній завершена.
Стеля у ванній кімнаті: як зробити його якісний ремонт, установку, пристрій
Пластикова навісна стеля
Якщо вам необхідно провести ремонт стелі у ванній кімнаті, то хочеться сказати, що простіше зробити його заміну. Хоча кожен з перерахованих вище варіантів легко ремонтується. Так, у випадку з натяжною стелею, замінюється шматочок пошкодженого матеріалу, тобто тканини.
У випадку з підвісною стелею, легко змінюється пошкоджена плита. А у випадку з навісною стелею, просто замінюється панель. До речі, підвісна і навісну стелю можна плутати або порівнювати. Так як це дві абсолютно різні речі.
Також ремонт стелі у ванній, можна зробити за допомогою сучасного білого, глянсового пластика. Зробити це не просто, але, все ж, якщо слідувати інструкціям, то можна приховати всі недоліки і нерівності.
Стеля у ванній кімнаті: як зробити його якісний ремонт, установку, пристрій
Чорна стеля
До речі, не забувайте про те, що стеля у ванній може стати родзинкою всього приміщення. Варто звернути увагу на сучасну тенденцію, яка пропонує чорна стеля у ванній. З його допомогою можна обіграти практично будь-яке приміщення, головне правильно підібрати під нього відповідний дизайн.
Пам'ятайте про те, що пристрій стелі у ванній може бути таким же різноманітним, як і у всіх кімнатах. Не варто думати про те, що дизайн обмежений через особливостей приміщення. Якщо хочеться дивини і родзинки, варто звернути уваги на пропозиції дизайнерів, а потім просто втілити це в життя.
Стеля у ванній кімнаті відіграє таку ж роль в інтер'єрі, як і стіни приміщення, тому, варто приділити йому належну увагу. Інакше навіть найуспішніший ремонт, може бути зіпсований!

Пожожие новости