Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Стельові панелі для ванної: як зробити панельну стелю у ванній

Дата: 5-10-2015, 13:08 » Раздел: Ванна кімната   
Зміст
1 Переваги
2 Технологія монтажу
Стеля у ванній вимагає особливої уваги під час ремонту, адже більшість покриттів не в змозі впораться з дією підвищеної вологості і істотних перепадів температур, а матеріали, здатні їм протистояти найчастіше є досить дорогими. Відмінним рішенням середньої категорії за ціною стануть стельові панелі для ванної.
Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, наприклад пластику або полістиролу, але, безумовно, дана група припаде до смаку багатьом бажаючим красиво оформити стелю і при цьому не переплатити.  
Стельові панелі для ванної: як зробити панельну стелю у ванній

Переваги

Стельові панелі мають досить великий список переваг перед багатьма іншими оздоблювальними матеріалами, який ми наведемо нижче:
Основна якість - водонепроникність . Під час виробництва панелі покривають спеціальною плівкою, що захищає їх від проникнення води.
Стійкість до розмноженню хвороботворних бактерій і грибків , Які часто виникають у ванній кімнаті завдяки вологому мікроклімату. Дана властивість досягається за рахунок ідеальної рівності поверхні панелей.
Екологічність використовуваних матеріалів.
Стійкість до різких перепадів температури , під час яких панелі не деформуються і не тріскаються.
Довгий термін служби , Який складає близько 30-40 років. Таким чином, панелі припадуть до смаку тим, хто воліє провести ремонтні роботи, а потім забути про них на довгі роки.
Широкий колірний асортимент, який допоможе втілити будь-яке рішення в дизайн-проект ванної кімнати .

Технологія монтажу

Каркас для монтажу пластикового стелі у ванній конструюється з профілів для гіпсокартону, 27х28 мм, укріплених по периметру стелі, і стельового профілю 27х60 мм, вставленого в даний профіль з кроком в 60 см.
Порада!
Якщо крок між відрізками стельового профілю в 60 см незручний, його можна злегка збільшити, так як це не вплине на якість майбутньої стелі.
Безпосередньо монтаж виконується таким чином:
  По периметру стін розмічають рівень майбутньої натяжної стелі у ванній таким чином, щоб до основної стелі залишилося достатньо відстані для вставки точкових або інших світильників.
  Стельові панелі для ванної: як зробити панельну стелю у ванній
  Стеля, готова до монтажу панелей
  Зміцнюють по периметру направляючий профіль для гіпсокартону за допомогою саморізів або дюбелів.
Стельовий профіль вставляють в направляючі, потім прикручують профіль до них за допомогою саморізів з прес-шайбою.
Зовсім не обов'язково свердлити отвори під саморізи, вони вкрутяться самостійно при використанні шуруповерта.
  По периметру прикручують до направляючих профелів стельовий плінтус, призначений для пластикових панелей. Варто відзначити, що сам плінтус на відрізки потрібної довжини пиляють під кутом 45 градусів.

  Стельові панелі для ванної: як зробити панельну стелю у ванній
  Різка кутів стельового плінтуса

Порада!
Якщо ваша ванна невелика, можна не використовувати направляючий профіль - досить приклеїти замість нього стельовий плінтус.
Для цього аналогічним чином наноситься розмітка на стіни, а потім плінтус зміцнюється за допомогою рідких цвяхів.
Далі зверху на плінтус укладається стельовий профіль і фіксується до стелі підвісами.
Закривають площу стелі панелями, вставляючи їх в плінтус, а потім прикріплюючи саморізами з прес-шайбою до стельових профілів.Перед вставкою останньої панелі відстань від неї заміряють рулеткою і відрізають необхідний шматок по ширині майже впритул, але на 5-6 мм менше. Панель вставляють у стельовий плінтус і зрушують назад, щоб вона зістикувалася з попередньою панеллю. Панельний стелю у ванній встановлений.
Як видно, здійснити монтаж своїми руками зовсім не складно. Залишилося тільки вибрати варіант реалізації, який може бути абсолютно будь-яким: від простої установки уздовж або поперек приміщення до незвичайного креативу з діагональним розташуванням.
При виборі напрямку орієнтуйтеся за формою кімнати, адже довга частина панелей здатна подовжувати візуально простір, а значить, до переліку переваг можна додати ще одну властивість.

Пожожие новости