Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Вибираємо змішувачі для ванної кімнати за матеріалом та способом кріплення

Дата: 6-01-2016, 14:11 » Раздел: Ванна кімната   

Вибираємо змішувачі для ванної кімнати за матеріалом та способом кріплення
Яким би якісним не був механізм, рано чи пізно він вийде із ладу. Змішувачі для ванної, мийки чи раковини – не виключення. Для того, щоб нове придбання стало доречним та приносило задоволення не один рік, вибір потрібно робити свідомо, спираючись на обізнаність у різновидах сантехніки, матеріалах, з яких вона виготовлена, та в останніх сучасних тенденціях.

Різновиди змішувачів для ванної за матеріалом виготовлення

Наведемо приклади основних матеріалів та їх особливостей:

1.Латунь.

Цей матеріал являє собою сплав цинку і міді. Він лідирує за безпечністю, довговічністю, надійністю та практичністю. Зовнішній вигляд теж бездоганний: бронзовий, хромований, мідний чи позолочений. Хромонікелеве покриття надає виробу дзеркального блиску зі сріблястим відтінком, що бездоганно личить сучасному дизайну. Бронзове чи мідне покриття буде гармоніювати зі старовинним розкішним інтер’єром. Під час вибору якість можна визначити візуально, придивившись, чи немає яких-небудь нерівностей, подряпин чи сколів.

2. Сталь.

Мається на увазі легована сталь, довговічність якої залежить, перш за все, від якості води. Тому, якщо із цим проблема, то краще пошукати змішувач з іншого матеріалу.

3. Силумін.

Найдешевший сплав алюмінію та кремнію. Дуже крихкий, вибагливий у догляді, швидко втрачає міцність. Хоча захисним покриттям може бути хром, нікель, біла чи кольорова емаль, доглядати за таким металевим чи керамічним змішувачем буде нелегко.

4. Кераміка.

Крім вище згаданого змішувача із силуміну, обробленого емаллю, керамічними будуть вважатися моделі, в яких є фрагменти, виготовлені із синтетичної пластмаси чи натурального каменя. Керамічні змішувачі наділені гарними характеристиками, але коштують вони теж немало.

Змішувачі для ванної за способом установки

Замало визначитись із матеріалом, за яким покупець вибиратиме змішувач. Досить важливо також знатися на різновидах сантехніки за способом установки. У випадку із ванними змішувачами у наявності можуть бути наступні:

1. Настінні. Найпопулярніший спосіб кріплення. Зазвичай такі змішувачі обладнані душовою насадкою та кріпляться до труб, що сховані за стіною або виведені назовні.

2. Підлогові. Мають відношення до ексклюзивного та найдорожчого сантехнічного обладнання. Кріпляться на підніжках поряд із ванними.

3. Вбудовані. Для їх монтажу потрібна окрема ніша: в стіні, у меблях для ванної кімнати тощо.

4. Встановлені на бортик ванни. Використовуються зазвичай для установки на великих раковинах та гідромасажних ваннах. Мають досить широкий вибір моделей.

5. Каскадні. Оскільки водний потік, що виливається з таких змішувачів, має вигляд «водоспаду» завширшки 30 см, їх краще встановлювати в душових боксах, на великих раковинах та на бортиках ванн.

Сподіваємось надана інформація стане у нагоді під час вибору сантехніки для ванної кімнати!


Пожожие новости